Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Další služby

Bloody Xmas poskytuje rozsáhlé služby. Kromě Ubytování, Občerstvení a stravování a Informačních služeb i další služby zde popsané. Nebojte se je využít, na základě ohlasů je budeme postupně vylepšovat a rozšiřovat, abyste na festivalu mohli strávit skvělý víkend.

Lékárnička

Na festivalu je k dispozici lékárnička. Za využití se neplatí.

Šatna, ztráty a nálezy

Šatna slouží pro odkládání batohů, bund apod. Za věci odložené mimo šatnu neručíme. Odkládání batohů a spacáků a zimních bund apod. v programových prostorách conu je zakázáno. Věci vydáváme pouze na základě správného šatnového lístku. Šatna je zdarma a je otevřena po celou otvírací dobu festivalu. Šatna zároveň slouží jako ztráty a nálezy z aktuálního festivalu. V šatně si rovněž můžete nechat nabít mobil, baterky apod.

Nabíjení mobilů a notebooků

Nenechávejte nabíjet své mobily a notebooky bez stálého dozoru, přijdete o ně. Využijte možnost nabití v šatně.

Fotografování a profesionální tisk fotografií

Vyfotografujeme vás před profesionálním pozadím a s použitím profesionálních světel - s vaším idolem, kamarádem, kostýmovaným účastníkem apod. Cena vyfotografování 25 Kč.

V profesionálním fotolabu vytiskneme námi fotografované nebo vaše vlastní fotografie (na SD kartě, USD flash paměti) ve velikosti A5. Cena tisku fotografie 25 Kč.

Služby pro tisk, přednášející apod.

  • počítač s připojením na internet
  • skenování, kopírování a tisk textů pro přednášku nebo soutěž, tisk čb plakátků (jen celkově světlých, ne tmavé plochy!) pro propagaci přednášky, v rozumném množství zdarma
  • nabití baterií do foťáku, mobilu

Službu poskytneme na recepci. Ubezpečte se, že na vašich flash USB discích a dalších datových nosičích nejsou viry!

Ceny pro soutěže

Pořádáte-li soutěž v rámci programu, poskytneme vám zdarma ceny pro vítěze (knihy, časopisy, komiksy, placky, DVD, hry, drobné FF dárky). S předstihem před soutěží poproste v kanceláři pořadatelů.

Prodej knih, her, figurek, triček, DVD, CD...

Díky spolupráci s partnery si můžete na Bloody Xmas nakoupit zajímavé zboží s festivalovými slevami. Knihy, comicsy, hry, figurky, trička, DVD s filmy, CD se soundtracky, fantasy a anime doplňky, placky ...