Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Informační služby a recepce

Praktické informace

Několik rad, co si nezapomenout vzít na festival.

Recepce

Recepce slouží k registraci účastníků a jako informační centrum. Při přihlášení předem, dodržování pravidel a připravení přesné částky k placení je odbavení rychlé. Recepce řeší:

1. Nově příchozí a změny - nová přihlášení k účasti s ubytováním, nákup vstupenek, hosté, speciální požadavky, změny v přihlášeném / koupeném, výdej a prodej účastnických materiálů.

2. Předem přihlášení - výdej účastnických obálek se vstupenkou, ubytovenkou, poukázkami, zakoupenými lístky do tomboly apod. (nutný průkaz totožnosti), výdej účastnických materiálů.

Připomínky k organizaci a hlášení problémů

Připomínky k organizaci: Součástí hlavní informační plochy je papír pro psaní připomínek k organizaci festivalu. Na něj má smysl psát pouze připomínky trvalejšího charakteru. Upozornění na chybějící toaletní papír či papírové ručníky, prasklé žárovky, špínu a další urgentní věci prosíme hlaste okamžitě organizátorům na recepci nebo v hoFFpodě.

HOT LINE: Setkáte-li se s neochotou vchodové služby nebo nevyřešeným problémem, nedodržováním pravidel festivalu apod, hlaste prosím problém okamžitě na recepci nebo HOT LINE, jejíž číslo máte v informační brožuře a na informační ploše.

Internet

Hlavní informační služby poskytujeme samozřejmě na festivalových stránkách. Aby byly informace z nich dostupné i na festivalu, v přízemí u recepce je umístěn počítače připojený na internet (9 - 23 hodin), na kterém si budete moci vyhledat i v průběhu festivalu informace o festivalu, dopravě, okolí festivalu, aktuálních změnách, ohlasy a fotografie z průběhu apod. Tento počítač slouží výhradně jako informační. Připravujeme i WiFi připojení, ale negarantujeme.

Používání notebooků není povoleno v hoFFpodě. Jednak z důvodu ochrany vaší techniky před náhodným politím, jednak proto, že hoFFpoda slouží občerstvení a komunikaci lidí.

Informační plochy

Hlavní informační plocha je umístěna ve vestibulu restaurace. Obsahují základní informace a program a další informace (viz níže)... Při případných změnách programu atd. najdete vždy nejaktuálnější stav na hlavní informační ploše. Další místa budou využita pro doplňkové informování.

Nechávání vzkazů ostatním fanouškům: Součástí hlavní informační plochy je plocha pro nechávání vzkazů. Dávejte si sraz v konkrétní čas na konkrétním místě, nechávejte na sebe telefony, přidávejte poznávací znamení.

Letáčky, propagace programu a akcí

Nepřelepujte, nestrhávejte a nepřepisujte organizační a propagační letáčky a cedule. Upozorněte nás prosím na případné chybějící informační cedule či letáčky porušující pravidla festivalu či zákony ČR.

Podmínky výlepu vlastních letáčků:

- Pouze na povolená místa - vyznačený prostor na informačních tabulích, skleněné dveře, dveře jednotlivých místností, dveře toalet zevnitř, vykachlíkovaná místa, na vyhrazené stoly či stojany. V žádném případě nelepte na běžné zdi, dřevo, plexisklo.

- Používejte výhradně špendlíky, lepící hmotu nebo snadno odlepitelnou pásku (papírová nažloutlá), v žádném případě nepoužívejte jiná papírová lepítka a izolepu.

- Pouze pro propagaci jednotlivých pořadů nebo své nekomerční a nekonkurenční akce.

- Pravidla porušující letáčky budou strhávány.

Dbejte na pořádek a životní prostředí. Děkujeme.

Informační brožura

Nepodceňujte informační brožuru, kterou dostáváte v účastnických materiálech, jsou v ní pravidla účasti, mapky a plánky budov, důležitá telefonní čísla včetně HOT LINE, HELP DESK, ZDRAVOTNÍK, informace o otvíracích dobách nejbližších prodejen, představení hlavních pořadatelů a hostů a další zajímavé informace, hlavně anotace přednášek a dalších pořadů, podle kterých si vyberete v programu to pravé pro vás.