Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Přihláška účastníka

Pro účast na Bloody Xmas jsou dvě možnosti

1. Koupě vstupenky, místenek a služeb na recepci: Kromě případů dle 2.

2. Přihláška k účasti = koupě vstupenky a služeb předem: Chcete-li ubytování a/nebo slevu za platbu do 15. 10. a/nebo jste autorem pořadu v programu.

Přihláška k účasti na Bloody Xmas 2014

Seznam přihlášených účastníků

Práce se systémem AMBER je jednoduchá. Neregistrovaní se registrují (uložte si heslo), registrovaní se do systému přihlásí. Klikněte na Vstupné a služby BXM 2014. Na první stránce si přečtěte informace a podmínky, klikněte dole na Pokračovat. Vyberte si vstupné na příslušné dny, případně uveďte kódy volných vstupenek. Vyberte si služby (rozklikněte trojúhelníček vedle nadpisu) a doplňky. Klikněte na Pokračovat.

Systém vypíše, co jste si přihlásili, vy zkontrolujete a přihlášení dokončíte kliknutím na Dokončit. Na vaši e-mailovou adresu vám obratem přijde automatické potvrzení přihlášky. V případě přihlašování na hraně ubytovacích kapacit nebo změn v přihlášce je nutné čekat na autorizaci přihlášky. Nejpozději do týdne provedete platbu pro potvrzení přihlášky a rezervaci ubytování.

Potvrzení autorizované přihlášky si vytiskněte a pro kontrolu vezměte s sebou na festival. Vaše jméno (nebo iniciály - podle Nastavení osobních údajů) a nick je zároveň automaticky připsáno na seznam přihlášených. Jste zodpovědní za kontrolu, zda vám e-mail došel a je v něm vše v pořádku a také že jste na seznamu. Na případné nesrovnalosti prosím upozorněte pořadatele e-mailem na recepce@ffestivaly.cz, je lepší řešit předem, než ve frontě u prezence na recepci.

Pokud jste měnili přihlášku na poslední chvíli a nemáte ji autorizovanou, vyřídíte změny na místě. Pokud chcete nějaké změny na místě, zvažte, zda není lepší projít recepcí standardně a vrátit se kvůli změnám až později, abyste nezdržovali lidi za sebou.

Pravidla pro přihlášení

Prosím nevytvářejte nový login, pokud už nějaký máte. Pokud jste zapomněli údaje k přihlášení, najděte mail, který vám systém po registraci poslal nebo postupujte podle nápovědy v systému.

Účinkující v programu se rovněž hlásí k účasti. A platí si vstupné jako běžní účastníci, zvýhodněni jsou honorářem za pořad. Uvedení bydliště je povinný údaj pro vyplacení honoráře. V případě příjezdu na poslední chvíli před svým pořadem mohou požádat o přednostní odbavení na recepci.

Do 15 let vstup zakázán. Do 18 let je nutný doprovod nebo písemný souhlas zákonných zástupců s účastí.

Odesláním přihlášky se hlásíte k účasti na BXM 2014 a zavazujete se dodržovat Pravidla FFestivalů. Nedodržování těchto pravidel může mít za důsledek vyloučení z účasti, i trvalé. Neznalost pravidel neomlouvá.

Přihlašování a nákup předem nebo nákup na místě

Předem přihlášení jsou zvýhodněni

Výhodou je větší výběr a rezervace ubytování, dárek a bohatší Účastnické materiály, možnost získání slevy na vstupném, místenkách a doplňcích (za kompletní platbu do 15. 10.)

Další výhodou je minimální doba prezence na recepci. Přihlásit se předem je možné kdykoliv i po uzávěrce slevy, zaplatit lze pouze do uzávěrky platby 11. 11.! Pak už neposílejte platbu předem, nestihneme předem zpracovat a hrozí nutnost zaplacení znovu!

Nákup na místě je možný

Přibližně polovina účastníků nakupuje vstupenky až na místě. Kapacita programových místností je dostatečná. Ovšem vstupné a doplňky jsou o 20% dražší. Účastnické materiály jsou jen základní. Prezence může trvat o něco déle.

Na místě nemusí být k dispozici výběr ubytování přímo v hotelu Fantazie, ovšem v Chotěboři jsou další ubytovací kapacity. Pokud chcete ubytování v hotelu Fantazie, je to nutné prostřednictvím přihlášky v Amberu a je tedy lepší se přihlásit včas předem.

Platnost a změny přihlášky

Platnost přihlášky

Přihláška je ze strany účastníka závazná a platná odesláním. Rezervaci vybraného ubytování je třeba potvrdit zaplacením kompletní přihlášky do týdne od přihlášení, ne ovšem později než v den uzávěrky plateb 11. 11. Při pozdějším přihlašování a platbě na místě rezervaci ubytování rezervujeme do 22 hodin daného dne, pak uvolňujeme pro další zájemce.

Přihláška je ze strany pořadatele závazná a platná potvrzením dostupnosti vybraného ubytování. Na začátku plnění ubytovacích kapacit potvrzuje systém automaticky, na hraně vytížení kapacit jednotlivě řeší a potvrzuje vedoucí recepce. Pořadatel si vyhrazuje právo i na pozdější změny místa ubytování v zájmu optimalizace ubytování.

Pořadatel si vyhrazuje právo přihlášku zrušit a účastníka vyloučit z účasti v případě, že účastník porušuje pravidla festivalu nebo způsobuje jiné problémy.

Doobjednání a rušení přihlášky nebo její části

Z organizačních důvodů potřebujeme minimum změn, proto prosíme vyplňujte objednávku/přihlášku kompletně i s uvážením služeb a doplňků. Editovat lze i ubytování, ovšem je třeba čekat na autorizaci. Předem a včas projednané změny výrazně urychlí a zjednoduší odbavení při prezenci na recepci. Chcete-li cokoliv zrušit, změnit, doobjednat, postupujte prosím podle Podmínek pro změny přihlášky.

Platba

Účastníci platící v CZK: Plaťte na účet SFK Avalon, 27-6555380227/0100, Komerční banka Chotěboř.

Účastníci platící v EUR: Plaťte na účet SFK Avalon, 2100085418/8330, Fio banka Slovensko. Přihláška vypočte cenu v EUR dle kurzu 27 Kč za 1 EUR.

  • Plaťte nejpozději 11. 11., pak už platbu nemůžeme zpracovat a hrozí, že budete muset platit na místě znovu!
  • Variabilní symbol = datum narození ve formátu DDMMRRRR (např. 22051990).
  • Do zprávy pro příjemce napište přesné jméno a příjmení všech, za které platíte (nebo aspoň iniciály a rok narození).
  • Sledujte Seznam přihlášených. Pokud do týdne od platby je u vašeho jména uvedeno "ne", kontaktujte prosím registrace@festivalfantazie.cz.
  • Potvrzení platby (originál/kopii výpisu účtu nebo útržku složenky) vezměte s sebou k prezenci!
  • K prezenci pro jistotu vezměte i výtisk své přihlášky.

Na fakturu nebo s potvrzením zaplacení

Na požádání vystavíme fakturu (pro vás i pro zaměstnavatele), uveďte požadavek do poznámky přihlášky a e-mailem pošlete fakturační údaje a kam poslat fakturu.

Na recepci na požádání vystavíme potvrzení o zaplacení. Prosíme mimo dobu špičky.

Přihlášení pořadu do programu

Přihlášení vlastního pořadu do programu je zvlášť.