Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Ubytování

Celková námi zajišťovaná kapacita je 105 postelí a 25 lůžek s lůžkovinami v suterénních místnostech v 5 cenových úrovních přímo v hotelu Fantazie. Chotěboř nabízí další ubytovací kapacity.

Aktuální nabídka dostupného ubytování s výpočtem ceny je uvedena v přihlášce. Pro potvrzení rezervace ubytování je třeba zaplatit ubytování do týdne od přihlášení. Rozmístění ubytovacích zařízení najdete v sekci Místo.

Ceny Bloody Xmas 2014 za jednotlivé noci

Kategorie 1 noc 2 noci 3 noci
Hotel + 500 Kč 2 x 500 Kč 3 x 450 Kč
Hotel 400 Kč 2 x 400 Kč 3 x 350 Kč
Ubytovna 300 Kč 2 x 300 Kč 3 x 250 Kč
Internát 250 Kč 2 x 250 Kč 3 x 200 Kč
Lůžko zrušeno zrušeno zrušeno

Ceny jsou uvedeny za 1 lůžko při obsazení alespoň dvou lůžek pokoje, v internátním ubytování alespoň tří lůžek. Za rezervaci pokoje pro nižší počet ubytovaných (pište do poznámky přihlášky k účasti) se doplácí 100% za druhou (třetí) postel.

Kategorie ubytování

Barevná letecká fotografie se všemi ubytovacími místy

Pokoje mají staré vybavení. Parkování je zdarma. Psi a jiná zvířata na festival nepatří.

Hotel Plus

apartmán hotelu Fantazie: 2 postele a přistýlka, s příslušenstvím (toaleta, vana, umyvadlo, vlastní kuchyňka s lednicí a sporákem), balkon.

Hotel

hotel Fantazie: 2 postele, s příslušenstvím (toaleta, sprcha, umyvadlo). Staré vybavení pokoje a koupelny.

hotel penzionu Ningerova: rezervní kapacita. 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím, základní vybavení. 600 m od hotelu Fantazie.

Ubytovna

ubytovna hotelu Fantazie: 2 postele a přistýlka, umyvadlo, společné pánské/dámské příslušenství (toalety a sprchy).

Internát

internát hotelu Fantazie: 3 postele a 1-2 přistýlky, společné pánské/dámské příslušenství (toalety a sprchy).

Lůžko

lůžko hotelu Fantazie: rezervní kapacita. 5-6-lůžkové pokoje v suterénu, společné pánské/dámské příslušenství (toalety a sprchy).

Tato rezervní kapacita nebude využita, zrušili jsme tuto kategorii pro malý zájem.

Podmínky a praktické informace

Podmínky pro změny a zrušení

Celková ubytovací kapacita je dostatečná pro očekávaný počet účastníků a to jak předem přihlášených, tak i přijíždějících na místo bez přihlášení. V zájmu účastníků je přihlásit se co nejdříve, pokud si chtějí vybrat druh ubytování. V případě více přihlášek najednou na méně zbývajících míst mají přednost včas přihlášení autoři pořadů, vícedenní účastníci a ti, co mají domluvené a v přihlášce uvedené spolubydlící. Pořadatelé si vyhrazují právo na změnu ubytování účastníka v zájmu co nejlepšího naplnění kapacit. Více informací v sekci Přihláška účastníka.

Spolubydlící a přistýlky

Pokud nemáte domluvené a v přihlášce uvedené spolubydlící nebo pokud jste si nerezervovali pokoj jen pro sebe, ubytujeme u vás jednotlivě přihlášené účastníky v zájmu optimalizace kapacit a nákladů.

Z dvojice i větších skupin zvolte jednoho vedoucího a toho pak všichni (a správně) uvádějte jako spolubydlícího, i on sám sebe. V zájmu maximálního využití kapacit je podmínkou účasti souhlas účastníka s případnou změnou místa/kategorie ubytování a s ubytováním s cizími osobami, pokud s domluvenými a předem přihlášenými spolubydlícími neobsadí plnou kapacitu pokoje. Bereme ohledy a nabízíme v tom případě většinou několik řešení. Doporučujeme, aby se všichni spolubydlící přihlásili co nejdřív po sobě a zaplatili co nejrychleji, abychom mohli rezervovat pokoj.

Přistýlky a více ubytovaných na pokoji lze domluvit na recepce@ffestivaly.cz.

1 a 2 noci, prodloužení pobytu

Do konce září přihláška neumožňuje přihlášení na 1 noc. Při prodloužení pobytu na dvě noci se doplácí jen do ceny za dvě noci, neplatí se dvakrát cena za jednu noc.

Organizace

Účastník na recepci v účastnické obálce dostane ubytovací kartičku s konkrétním místem ubytování. Ubytovenka mu umožňuje přístup do prvního patra hotelu. Případné výměny míst je nutné řešit na recepci festivalu. Svévolné změny nebo nedodržování pravidel festivalu mohou být řešeny vyloučením z festivalu, případně i trvalým.

Čas ubytování a vyklizení

Pokoj je nutné vyklidit v pondělí do 16 hodin. Pokud odjíždíte později, dejte si věci do šatny (viz Další služby).

Pokud byl volný pokoj, kam se ubytováváte, lze se ubytovat hned od rána. Pokud volný nebyl, je možné se ubytovat po výměně prádla a úklidu, 2 hodiny po vyklizení pokoje. Najdete-li při nastěhování neuklizený pokoj, požádejte pořadatele o nápravu.

Kouření a pořádek

Je zakázáno kouřit (a používat spotřebiče vyvíjející teplo) všude v hotelu, s výjimkou míst před vchody do hotelu, na balkónech apartmánů. Žádáme o udržování pořádku a čistoty na pokojích, chodbách, na toaletách i ve sprchách. Dodržujte osobní hygienu, pravidla bezpečnosti a slušného chování, neobtěžujte ostatní hlukem, zápachem ani jinak. Třiďte prosím odpady na plast, papír a ostatní.

Noční klid

Dodržujte prosím noční klid (0-7 hodin) nejen v hotelu, ale i před budovou hotelu a při pohybu městem. Pro noční diskuse je vyhrazena restaurace, nikoliv chodby hotelu. Nedodržování pravidel může vést k vyloučení z festivalu. Děkujeme za pochopení a dodržování.

Další možnosti ubytování

Existuje samozřejmě možnost si domluvit ubytování vlastní - u známých, v jiných ubytovacích zařízeních apod. Možnosti:

Hotel Vysočina Chotěboř stránky

Penzion Bene Chotěboř stránky